Eamore
Wszystko co powinieneś wiedzieć w 2020 roku

Użytkowników

Ilość aktualnie zarejestrowanych użytkowników na portalu Eamore

Ogłoszeń

Ilość aktualnie aktywnych ogłoszeń towarzyskich na portalu Eamore

Eamore - co powinieneś wiedzieć?

Co powinieneś wiedzieć o Eamore? Zacznijmy od tego, że jest to portal z darmowymi ogłoszeniami towarzyskimi, który istnieje w sieci już od ponad 14 lat, czyli został założony w 2005 roku. Do tej pory zdołał zgromadzić 188000 ogłoszeń towarzyskich a także ponad 234000 zarejestrowanych użytkowników. Można więc stwierdzić, że portal ten jest bardzo popularny ze względu na osiągnięty wynik w ilości ogłoszeń towarzyskich jak i zarejestrowanych użytkowników. To jeszcze nie jest mocna konkurencja dla portali z ogłoszeniami towarzyskimi jak Roksa czy Odloty ale na pewno warto sprawdzić co portal ma do zaoferowania.

Sama strona jest zrobiona dosyć przejrzyście i intuicyjnie, a już na samym początku widzimy sporą ilość ogłoszeń jak i możliwość wyboru miast, które nas interesują. Bez problemu znajdziemy tutaj ogłoszenia dla pań jak i ogłoszenia dla panów. Dodatkowo jakby ktoś był bardzo wymagający i szukał mocniejszych wrażeń to zastanie tam także ogłoszenia dla par, BDSM i fetysz.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Czy Eamore jest darmowe?

Jeżeli chodzi o kwestie związane z płatnościami to samo wystawienie ogłoszenia jest darmowe. Może to nieść za sobą skutki w postaci braku zweryfikowanych kont jak i mnóstwa kont podszywających się pod inne osoby, lub po prostu fałszywych kont. W przypadku gdy jesteśmy po tej drugiej stronie, czyli poszukujemy ogłoszeń to zalecamy aby dokładnie przejrzeć wszystkie informacje o znalezionej osobie. Dodatkowo spróbować w jakiś sposób je potwierdzić aby być na 100% pewnym, że rozmawiamy akurat z osobą, której zdjęcia widzimy.

Płatności zaczynają się dopiero wtedy gdy jako poszukujący znajdziemy ogłoszenie towarzyskie, którego dane kontaktowe będzie można odblokować tylko poprzez opcje wysłania SMS za 11.07PLN lub przelewu na kwotę 9PLN. Innej możliwości w tym przypadku nie będzie, natomiast poniżej przedstawiamy opcje, które są możliwe do wyboru przy wystawianiu ogłoszeń

Formularz ukazujący rodzaj płatności na Eamore

Rejestracja konta na Eamore

Rejestracja konta na Emore jest dosyć prosta. Wystarczy przejść na zakładkę moje konto a ukaże nam się formularz, w którym jedyne co musimy uzupełnić to adres e-mail, hasło a także przepisać kod zabezpieczający CAPTCHA. Następnie zaznaczamy pole o akceptacje regulaminu i wciskamy przycisk "Zarejestruj konto".

Formularz rejestracyjny ukazujący jak przeprowadzić rejestracje na ogłoszeniach towarzyskich Eamore

Po wpisaniu swoich danych i poprawnym zatwierdzeniu formularza, powinno ukazać nam się takie okno. Informuje nas o tym, że rejestracja na portalu z ogłoszeniami towarzyskimi Eamore przebiegła pomyślnie.

Okno poprawnej rejestracji na portalu Eamore

Zobacz też inne sex portale

Dodawanie ogłoszeń na portalu Eamore

Samo dodawanie ogłoszeń jest samo w sobie bardzo proste jeżeli tak naprawdę wiemy co chcemy ogłosić na portalu Eamore. Na początku musimy zastanowić się nad naszym "przedmiotem", który wystawimy na portalu a następnie przejść do wypełniania formularzu.

Wybór kategorii

Dodawanie ogłoszeń towarzyskich rozpoczyna się od wyboru kategorii, których jak na taki portal jest naprawdę sporo. Lista głównych składa się z 6 punktów, zaczynająć od ogłoszeń dla Pań, a kończąc na kategorii związanej z pracą lub BDSM i fetyszami.

 

Miejsce ogłoszenia

Po wyborze kategorii ustalamy lokalizacje, w której nasze ogłoszenie towarzyskie będzie obowiązywać. Co prawda ogłoszenia towarzyskie na portalu Eamore są dostępne w całej Polsce ale można zawęzić obszar poszukiwań do konkretnego miasta a nawet jego dzielnicy. Pomoże to lepiej dopasować miejsce spotkania przez co sprawi, że osoby, którym lokalizacja w jakiś sposób nie odpowiada, nie będą bez potrzebnie zawracać nam głowy.

 

Treść ogłoszenia

Kolejną rzeczą jest uzupełnienie treści ogłoszenia. To jest tak naprawdę najważniejsze okno, które nas powinno najmocniej interesować. To od niego zależy czy nasze ogłoszenie będzie miało powodzenie u osób, do których będziemy je kierować, czy po prostu zniknie w otchłani tysięcy innych niechcianych aktywnych ogłoszeń towarzyskich. Możemy także zastanowić się nad umieszczeniem słów kluczowych w treści ogłoszenia, przez co może to wypłynąć dużo lepiej na promocje.

 

Słowa kluczowe

Słowa kluczowe wbrew pozorom są bardzo pomocne. To dzięki nim mamy szanse ściągnąć potencjalnych chętnych z wyszukiwarki google, którzy nie koniecznie jeszcze wiedzą gdzie będą szukać ogłoszeń towarzyskich. Ogranicza nas jednak długość 250 znaków na wszystkie słowa kluczowe, które zdecydujemy się tam umieścić. Słowa kluczowe mocno zwiększają szanse na znalezienie naszego ogłoszenia przez inne osoby, więc radzimy dobrze zastanowić się co tak naprawdę chcemy tam umieścić. Ten zabieg pozwoli nam dotrzeć do większej ilości osób, a także zwiększy szanse na sprzedanie oferowanej usługi.

Jak dobrać słowa kluczowe do ogłoszenia towarzyskiego?

Słowa kluczowe to nic innego jak frazy, które są wpisywane przez nas podczas poszukiwania interesującej nas
informacji. Jeżeli szukamy ogłoszeń towarzyskich dla Panów, to zdecydowanie takie słowo kluczowe powinno się tam
znaleźć. Musimy sobie wyobrazić jakie frazy wpisywalibyśmy w wyszukiwarce aby znaleźć nasze ogłoszenie. Można także
zastosować lokalizacje do słowa kluczowego, która może wyglądać w ten sposób "Młoda studentka Gdańsk". Wygląd
zewnętrzny także nada się bardzo dobrze do opisywania słowami kluczowymi naszego ogłoszenia towarzyskiego. Polecamy dosyć mocno zastanowić się nad tą sekcją, gdyż może to wpłynąć dosyć mocno na potencjalnych klientów.

Dostęp do danych kontaktowych

Wyżej umieściliśmy zdjęcie, które obrazuje jak wyglądają opcje dostępu do danych kontaktowych na Eamore. Tak jak
serwis zalecamy ignorowanie pierwszej opcji "Dane kontaktowe dostępne bez żadnych zabezpieczeń..." gdyż przysporzy
nam to więcej problemów i nerwów niż jakichkolwiek korzyści. Polecamy jak i nawet zalecamy używania opcji "...
dostępne dla zalogowanych użytkowników". Co prawda rejestracja na portalu jest darmowa ale istnieje taka kwestia, że
ludziom, którzy chcą nas wkurzyć nie koniecznie będą przekonani do założenia konta i weryfikacji do wysłania jednej
wiadomości. Dodatkowo boty w dzisiejszych czasach bez problemu rozwiązują CAPTCHE, natomiast z założeniem konta może
być większy problem także uodparniamy się dosyć mocno na niepotrzebny SPAM. Jeżeli interesują nas tylko osoby bardzo
chętne bądź napalone, polecamy wybór ostatniej opcji, w której użytkownik musi zapłacić za możliwość kontaktu z
nami. Ta opcja może wyłonić osoby, które są zainteresowane 99%!

 

Zdjęcia

Na samym końcu zostały jeszcze zdjęcia do wrzucenia na nasze ogłoszenie towarzyskie. Maksymalna ilość zdjęć to 10
sztuk. W zależności co chcemy ogłaszać, dla jednej osoby będzie to za dużo i bez problemu zmieści się w tym limicie,
natomiast druga osoba będzie miała z tym problem. Dlatego zalecamy dobór zdjęć, który najmocniej będzie obrazował to
co będziemy wystawiać w swoim ogłoszeniu towarzyskim.

Na koniec

W momencie, gdy uzupełniliśmy wszystkie niezbędne dane do utworzenia ogłoszenia towarzyskiego na portalu eamore,
zostaje nam tylko zatwierdzić cały formularz wciskając przycisk "Zapisz" a następnie wejść na e-mail, który jest
przypisany do naszego konta i zweryfikować/potwierdzić dodane ogłoszenie towarzyskie. Od tego momentu ogłoszenie
powinno być widoczne a my nie będziemy dostawać informacje od potencjalnych chętnych na nasz e-mail.

Ogłoszenia towarzyskie Eamore - Czy warto?

Na pytanie czy warto odwiedzić portal z ogłoszeniami towarzyskimi Eamore nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Plusem samego portalu jest to, że jest w dużym stopniu darmowy. Oczywiście na pewno zdarzą się ogłoszenia, do których będzie niezbędna płatność aby otrzymać szczegółowe dane kontaktu. Zapewniamy, że ogłoszeń bez takiej płatności jest bardzo dużo i nie jest to raczej mniejszy procent.

Dla osób, które planują rejestracje na tym portalu w celu sprzedaży jakichś usług, sytuacja może wyglądać trochę inaczej. Mamy dosyć prosty i skuteczny system na selekcje potencjalnych klientów poprzez blokowanie informacji o ofercie. Jeżeli chcemy iść w ilość to proponujemy zabezpieczyć się tylko kodem CAPTCHA, natomiast jeżeli chodzi o jakość to albo rejestracja, albo płatność SMS. Tutaj musimy się mocniej zastanowić na co tak naprawdę nam zależy przy danym ogłoszeniu.

Polecamy jednak sprawdzić to na własnej skórze i według własnych zapotrzebowań. Dopóki korzystamy z Eamore bezpłatnie, nie będzie większego problemu. Jednak gdy przyjdzie nam za coś zapłacić, zalecamy aby to dobrze przemyśleć i zweryfikować gdyż w tych czasach nie trudno jest o fałszywe dane.