Badoo
Co to właściwie znaczy w 2019?

  • Prosta rejestracja

    Rejestracja trwa mniej niż 3 minuty

  • Realne osoby

    Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

  • Znajdź miłość

    Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

W dzisiejszych czasach szukanie sympatii, przyjaciół stało się trudne. Coraz częściej odchodzimy od dotychczasowych, standardowych czy klasycznych metod poznawania ludzi w rzeczywistości. Wpłynęło na to wiele czynników. Niektórzy chcąc iść z postępem, próbują nowych rozwiązań, które poprawią ich życie towarzyskie. Na pomoc przychodzi nam portal randkowy Badoo.

Badoo - Co to właściwie znaczy w 2020?

Badoo jest popularnym portalem randkowym, z którego korzysta obecnie duża część ludzi zarówno w Polsce jak i na świecie. Liczba użytkowników wynosi około 443 milionów i stale się powiększa z racji elastyczności aplikacji dla niemal każdej grupy wiekowej.

Niektórym wydawać się może, że portal randkowy Badoo przeznaczony jest dla osób młodych, jednak spora część użytkowników to osoby starsze. Każda z osób jest wyjątkowa i ma za sobą pewną historię. To od nas zależy, czy będziemy chcieli ją poznać.

Jeśli podoba Ci się czyjeś zdjęcie, wystarczy przesunąć je palcem w prawo. To jednak nie wszystko - przeglądaj profile ludzi z Twojej okolicy, lub dowolnego wybranego przez Ciebie miejsca. Nim jednak zaczniesz nawiązywać nowe znajomości, musisz przejść obowiązkową weryfikację. Badoo pozwala zrobić to na kilka sposobów, a znaleźć je można w ustawieniach aplikacji. Dostępne możliwości weryfikacji obejmują zdjęcie, numer telefonu, Facebooka, Google Plus, Instagram, Twitter i LinkedIn. Użyj jednej z powyższych opcji, by zweryfikować swój profil. Gdy już to zrobisz, możesz zacząć wysyłać wiadomości do osób z takimi samymi zainteresowaniami jak Ty. By zwiększyć szansę na to, że ktoś odpowie na Twoją wiadomość, uzupełnij swój profil i umieść w nim jak najwięcej informacji o sobie.

Jeśli chcesz poznać znajomych, znaleźć przygodę na jedną noc lub nawet miłość swojego życia, Badoo jest stworzone dla Ciebie. Dołącz do tej ogromnej społeczności już dzisiaj!

Badoo - dlaczego nie widzę kto mnie polubił?

Za pomocą podstawowych funkcji nie możemy dowiedzieć się kto nas polubił. Aby się tego dowiedzieć należy wykupić funkcje premium, która pozwoli na zapoznanie tych osób.

 

Jak można wykupić dodatkowe możliwości?

Badoo premium można zakupić używając karty kredytowej, konta Paypal lub też przez wysłanie sms'a w telefonie komórkowym.

Forma płatności jest dowolna, jednak należy pamiętać o uprzednim doładowaniu konta.

 

Jak sprawdzić kto mnie polubił w Badoo?

Jak zostało omówione to wyżej, ten element nie należy do funkcji podstawowych. Jeśli użytkownik chce się dowiedzieć, od kogo otrzymał serce, może wykupić sobie więcej możliwości, które oferuje konto premium.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Czy Badoo jest darmowe?

Portal randkowy Badoo jest aplikacją bezpłatną, którą możemy zainstalować na nasz smartfon zarówno z systemem Android jak i iOS lub bezpośrednio skorzystać ze strony internetowej w przeglądarce.

Jeśli jednak interesują nas funkcje premium Badoo, musimy liczyć się z kosztami. Za płatne elementy zapłacimy wówczas, jeśli chcemy aby nasz profil wyświetlał się wyżej w wynikach wyszukiwania. Jednak podstawowe funkcje są całkowicie bezpłatne.

Darmowe konto premium

Istnieje darmowy sposób na konto premium na portalu randkowym jakim jest Badoo. Należy wysłać zaproszenie do korzystania z aplikacji do minimum trzydziestu znajomych w formie e-mail'a.

Opcja darmowego konta cieszy się popularnością, jednak dla niektórych uciążliwe jest zaproszenie aż tylu znajomych.

 

Jak zaprosić znajomych do Badoo?

Aby zaprosić znajomych do korzystania z portalu randkowego musimy założyć swój własny e-mail, chyba, że jesteśmy już w jego posiadaniu. Następnie ważne jest, aby wprowadzić do konta pocztowego prawdziwe kontakty. Badoo wymaga około trzydziestu kontaktów, dlatego warto zadbać o ich autentyczność. Następnie na portalu randkowym otwieramy zakładkę "lubią cię", a w tym miejscu mamy do wyboru dwie możliwości. Jedną z nich jest płatna aktywacja konta premium, a drugą wypróbowanie za darmo. Wybieramy opcję darmową, a następnie logujemy się do poczty. W tym miejscu zezwalamy Badoo na dostęp do naszych danych, a także kontaktów, a reszta procedury kształtuje się sama.

Poprzez wysłanie e-maili i zaproszenie znajomych, otrzymujemy w zamian darmowe konto premium

 

Jak bezpiecznie korzystać z Badoo?

Jak wiadomo każdy portal randkowy niesie ze sobą pewnego rodzaju zagrożenia.

Badoo jako popularna platforma stara się dbać o bezpieczeństwo, jednak duża rola pozostaje w tym względzie w rękach użytkowników. Wydaje się być oczywiste, aby nie podawać prywatnych danych, których wykorzystanie przez osoby postronne, mogłoby nam zaszkodzić. Należy zwracać szczególną uwagę, komu przekazujemy jakie informacje o sobie.

Warto wiedzieć, że w każdej chwili możemy zgłosić lub też zablokować użytkownika, który narusza naszą prywatność, obraża nas albo przesyła niestosowne treści.

Ktoś chce porozmawiać na Badoo - co to oznacza?

Ta funkcja może oznaczać, że ktoś kto chce porozmawiać jest tobą zainteresowany. Według niektórych, są to elementy funkcji premium, które zachęcają do zakupienia płatnych, szerszych możliwości w Badoo.

couple-1733994_640

Jak usunąć konto na Badoo?

Być może portal randkowy przyniósł oczekiwany rezultat w postaci zakochania się i chcesz usunąć założone przez siebie konto? Istnieje opcja, że Badoo najzwyczajniej w świecie nie spełnia twoich oczekiwań i postanawiasz na jakiś czas odpocząć od aplikacji? Usunięcie konta, choć dla niektórych trudne, nie powinno sprawiać większych problemów.

 

Aby usunąć konto, należy sprostać kilku prostym krokom. Na początku otwieramy swój profil Badoo i szukamy ikony z ustawieniami, która znajduje się w prawym górnym rogu jako pierwsza. Po kliknięciu w ustawienia, zjeżdżamy na dół strony gdzie odpowiednio znajduje się link "usuń konto". W tym momencie Badoo poprosi nas o ostateczną decyzję, co chcemy zrobić z kontem. Jeżeli jesteśmy pewni swojego wyboru, skłaniamy się ku ostatniej pozycji na liście.

Kiedy w przyszłości będziemy chcieli powrócić do aplikacji, możemy to zrobić zakładając nowe konto.

Jak znaleźć dziewczynę na Badoo?

Przede wszystkim należy być sobą. Ludzie cenią sobie prawdziwość, zwłaszcza w relacjach międzyludzkich. Kieruj się tym co dla siebie słuszne. Wystarczy dodać niezbędne informacje do swojego profilu, napisać własne oczekiwania, a także wgrać korzystne zdjęcie.

Bądź wyrozumiały i kulturalny. Daj się poznać od dobrej strony. Pokaż, że przeczytałeś informacje na jej profilu i staraj się dowiedzieć więcej na ten temat. Być może dzielicie wspólne zainteresowania? Opowiedz też o swoich pasjach, jednak staraj się nie przytłaczać drugiej osoby i nie podawać zbędnych informacji.

 

Przykuj jej uwagę, zaintryguj czymś. Ważne jest, aby osobie powód do odpisania. Zadawaj naturalne pytania, które mogą rozbawić, ale też zainteresować.

Mówią, że jeśli uda ci się rozbawić kobietę przez internet, to przy osobistym spotkaniu na pewno się dogadacie się bez słów.

gallery-09-free-img

Co oznacza serce w portalu randkowym Badoo?

Serce odzwierciedla zainteresowanie osobą będącą po drugiej stronie. Inaczej oznacza "polubienie" czyjegoś profilu. Jeśli osoba, która otrzymała od nas serce, odpowie również sercem, tworzy się dopasowanie, a następnie para.

W tej aplikacji mamy możliwość wyboru, w którym sami podejmujemy decyzję o poznaniu kogoś.

Jak dodać zdjęcie na Badoo?

Dodanie zdjęcia do profilu powinno pojawić się już w początkowym etapie zakładania konta na portalu randkowym. Dany obraz możemy zmienić kiedykolwiek chcemy, wedle własnego uznania. Wystarczy kliknąć na link "dodaj zdjęcie", który widnieje na naszym profilu.

Aby zdjęcie było zachęcające, postarajmy się o jego oryginalność. Zadbajmy o dobre światło lub o interesujące widoki w tle.

Jak usunąć zdjęcie z portalu randkowego Badoo?

Aby usunąć wgrane wcześniej zdjęcie, należy na nie kliknąć. Następnie, kiedy widzimy dane zdjęcie w oryginalnym rozmiarze, pod nim powinny znajdować się pewien charakterystyczny znacznik. Na tym etapie pozostaje jedynie kliknąć na daną ikonę, gdzie ujrzymy opcję "usuń zdjęcie".

Zobacz też inne sex portale

Opinie o Badoo - czy warto?

W ogólnej opinii użytkowników, Badoo cieszy się ogromną popularnością. Łatwa obsługa portalu randkowego sprawia, że nie ma większych kłopotów z korzystaniem ze strony. Wiele osób przyznaje, że właśnie za pośrednictwem aplikacji udało im się poznać interesujących ludzi z okolicy.

Jak każdy tego rodzaju portal, Badoo również ma swoje wady. Jednak część z nich zależna jest od rodzaju osób, na które natrafiamy. Warto zwrócić uwagę z kim rozmawiamy, a także co piszemy.

Nie wiemy też czy osoba, z którą się poznajemy jest tym, za kogo rzeczywiście się podaje. Ważny jest rodzaj i charakter zdjęcia drugiej osoby, na postawie którego łatwo możemy stwierdzić czy osoba przypadkiem nie jest fałszywie stworzonym kontem. Należy o tym pamiętać, ponieważ w niektórych przypadkach prowadzi do działań niepożądanych.

Badoo jest aplikacją, która niesie ze sobą nowe rozwiązania i nowe znajomości. Może to właśnie tam znajdziesz osobę, której szukasz. Pamiętaj jednak aby podejść do wszystkiego z rozsądkiem i umiarem, ponieważ internet może nieść różne zagrożenia.

Polecamy też zerknąć na inne portale randkowe, do których artykuły możesz znaleźć również u nas! Być może Tinder lub Erodate przypadną ci do gustu?

Wybór należy do Ciebie

Badoo polega na tym, że określamy swoje wymagania względem potencjalnego partnera. Informacje są przetwarzane a następnie dopasowywane pod kątem naszych oczekiwań. Jako poszukujący, musimy również zamieścić informacje o sobie, którymi mogą być podstawowe dane, zainteresowania i zdjęcie.

W kolejnym kroku Badoo pokazuje nam wszystkich, najbardziej dopasowanych pod względem naszych wymagań użytkowników portalu randkowego w okolicy, a możliwość dalszego wyboru należy do nas.