Edarling
Cenne wskazówki w 2020

 • Prosta rejestracja

  Rejestracja trwa mniej niż 3 minuty

 • Realne osoby

  Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

 • Znajdź miłość

  Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

eDarling - co to jest?

Jeżeli interesujesz się randkowaniem online i często to robisz. to na pewno kojarzysz portal randkowy eDarling. Jest to jeden z najlepszych portali randkowych w Europie, który swoją działalność rozpoczął w 2010 roku, czyli jak wynika z prostej matematyki, portal eDarling jest już z nami prawie 10 lat!

Opisywany portal randkowy jest bardzo popularny nie tylko w Polsce, ale w całej  Europie. Ma ponad 13 milionów zarejestrowanych użytkowników, choć nie mamy dostępu do informacji co do liczby aktualnie aktywnych użytkowników.

Dla kogo jest eDarling?

Portal randkowy informuje nas, że miesięcznie przychodzi tutaj ponad 122 tysięcy nowych użytkowników oraz  informacji również, że 85% zarejestrowanych osób na eDarling posiada wykształcenie wyższe i tym samym reklamuje się sloganem: "portal dla singli z aspiracjami". Można z tego wywnioskować, że portal eDarling to miejsce dla osób dojrzałych i poważnych, którzy chcą zacząć układać swoje życie na poważnie. Znaleźć prawdziwą miłość, spotkać partnera na całe życie i być może nawet założyć rodzinę.

Co prawda nie możemy sprawdzić tego jakie wykształcenie mają nasi rozmówcy i należy brać na to poprawkę. Radzimy potraktować to jako ciekawostkę, która może okazać się prawdą.  Jednak nie brać za pewnik, że osoba poznana na eDarling ma dyplom studiów wyższych.

Podczas gdy rejestracja na innych portalach jest bardzo prosta i szybka, tak tutaj jest inaczej. Po wpisaniu informacji takich jak adres e-mail i hasło,  musimy wypełnić test osobowości, który opiera się na psychologicznych podstawach. Test sam w sobie jest godny uwagi. Nie jest trudny, ale zawiera sporo pytań i gdy się do niego przyłożymy, a tak powinniśmy zrobić, żeby był wiarygodny, to może nam zająć około 10 minut.

Jest to bardzo dobry i oryginalny pomysł, dzięki któremu możemy dać znać o sobie jacy jesteśmy. Algorytm będzie mógł łatwiej dopasować dla nas naszego partnera przez co oszczędzi czas oraz zwiększy szanse na udane poszukiwania drugiej połówki.

Po ukończeniu testu będziemy dostawać propozycje osób, które powinny nas zainteresować. Nie mamy takiej pewności, ale szanse znalezienia wspólnego języka są z pewnością większe.

eDarling - Logowanie

W tym miejscu możesz odetchnąć, ponieważ logowanie nie jest tak czasochłonne jak rejestracja. Wystarczy, że przejdziesz na stronę główną portalu randkowego eDarling, a następnie znajdziesz napis "Jesteś już naszym użytkownikiem?". Po jego wciśnięciu ukaże nam się okno logowania, które wygląda tak jak na zdjęciu poniżej:

Formularz logowania na portalu randkowym edarling

Czy eDarling jest darmowy

Tak jak większość portali randkowych, eDarling jest w pełni darmowy. Rejestracja jest bezpłatna i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Zapłacić musimy dopiero w momencie gdy podstawowe funkcje przestają nam wystarczać. Gdy chcemy wysłać wiadomość do osoby, która nie polubiła naszego profilu. Nie możemy wysyłać wiadomości na eDarling do osób, które nie odwzajemniły nam polubienia, ale opcja jest dostępna przypadku konta Premium.

Jeżeli wystarczy nam korzystanie z portalu randkowego bez konieczności pisania do osób, które nas jeszcze nie zauważyły to prawdopodobnie obejdzie się bez opłat. W momencie gdy jednak zobaczymy drugą osobę, na której widok nasze serce zacznie bić szybciej, będziemy musieli zapłacić jeśli chcemy się z nią skontaktować. Z logicznego punktu widzenia jednak brak odwzajemnienia polubienia prawdopodobnie oznacza brak chęci rozpoczynania znajomości. Więc należy zastanowić się czy warto wykupować taki pakiet.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Czy eDarling jest skuteczny

Portal randkowy eDarling wydaje się skuteczny, jeśli sprecyzuje się co znaczy skuteczny. Prawdopodobnie znajdzie się grupa osób, która opuściła ten portal randkowy ze złymi doświadczeniami. Jednak z drugie strony sporej grupie ludzi udało się opuścić ten portal z nowym partnerem, który spełnia wszystkie wcześniejsze ich oczekiwania.

W związku z tym nie da się jednoznacznie stwierdzić czy portal randkowy eDarling jest skuteczny. Dużym plusem z pewnością jest test osobowości, którego na próżno szukać na innych portalach. Wydaje się więc, że eDarling przykłada dużą uwagę do dopasowania użytkowników. Nie pozwala rozpocząć przygody z przeglądaniem profilu bez uzupełnienia wspomnianego testu, który działa tylko na korzyść użytkownika. Daje to możliwość przeglądania jedynie profilów, które wysoce prawdopodobnie będą nam odpowiadać.

eDarling - nie widzę zdjęć

Rozmazane zdjęcia na eDarling to celowy zabieg, który ma nakłonić użytkownika do wykupienia konta premium na portalu randkowym.

Brak widocznego zdjęcia profilowego prawdopodobnie może być spowodowane błędną weryfikacją lub kwestia niezakończonej weryfikacji. Jeżeli jest to inny powód to proponowalibyśmy kontakt z Biurem Obsługi Klienta, którego odpowiedź powinna być pomocna. Udzielają oni odpowiedzi do 48h od zapytani, które złożyliśmy.

Istnieje także możliwość wysłania prośby o zdjęcie do użytkownika, który nas interesuje. W tym wypadku musimy przejść na profil użytkownika a następnie odszukać opcję "Poproś o zdjęcie". Choć oczywiście nie mamy pewności czy dana osoba zgodzi się na tę opcję, ale niewątpliwie pytanie nic nie nas nie kosztuje.

eDarling - Premium

eDarling podobnie jak większość portali randkowych posiada w swojej ofercie konto Premium, które umożliwia dodatkowe funkcje dla użytkowników. Portale randkowe muszą na czymś zarabiać, ale doprowadziło to do sytuacji kiedy bezpłatne możliwości są mocno okrojone. W przypadku portalu eDarling, konta premium są dosyć drogie.

Poniżej przedstawiamy ceny jak i różnice pomiędzy każdym z pakietów, a przed zakupem radzimy dobrze zapoznać się z zestawieniem kont Premium.

Premium Light

224,70zł 3 miesiące

  Premium Classic

  358,80zł 365 dni

   Premium Comfort

   299,40zł 180 dni

    • Nieograniczona komunikacja
    • Dopasowane propozycje partnerów
    • Nieograniczona komunikacja
    • Dopasowane propozycje partnerów
    • Wygląd do wszystkich zdjęć
    • Informacja o osobach odwiedzających Twój profil
    • Potwierdzenie odczytania wysłanej wiadomości
    • Nieograniczona komunikacja
    • Dopasowane propozycje partnerów
    • Wygląd do wszystkich zdjęć
    • Informacja o osobach odwiedzających Twój profil
    • Potwierdzenie odczytania wysłanej wiadomości

    Przede wszystkim przy płatnością dokonaną za pomocą karty płatniczej należy pamiętać o dacie zakończenia okresu rozliczeniowego, który wykupiliśmy. Dlatego, że subskrypcja będzie kontynuowana dopóki się z niej nie wypiszemy, więc gdy nasze konto premium skończy się, automatycznie zostaną pobrane pieniądze z karty płatniczej. W związku z tym nasze konto premium zostanie przedłużone nawet bez naszej wyraźnej chęci.  Jest to dosyć problematyczne przy dłuższych okresach kont premium. Najzwyczajniej w świecie zapominamy o tej usłudze, ale na pewno przypomni nam się po pobraniu kolejne sumy z naszego konta.

    Jak usunąć konto na eDarling

    Przede wszystkim aby usunąć nasze konto na zawsze, powinniśmy przejść w opcje naszego konta, które znajdziemy w prawym górnym rogu:

    Wybór opcji moje konto spośród opcji konta.

    Po przejściu w opcje naszego konta, po lewej stronie wybieramy sekcje "Moje dane",a następnie przewijamy na sam dół tej sekcji i szukamy informacji "Usuń konto".

    Wybieramy sekcje moje dane a następnie klikamy tekst 'Tutaj'

    Ostatnim krokiem będzie wybranie przyczyny, przez która zdecydowaliśmy się usunąć konto z portalu randkowego eDarling. Opcji do wyboru jest dużo, ale raczej nie będą miały one wpływu na to w jaki sposób będzie nasze konto usunięte, więc możemy wybrać cokolwiek. Po wybraniu powodu usunięcia konta, zostaniemy poproszeni o podanie naszego hasła do konta i po tym zabiegu nasze konto zostanie usunięte.

    Opcje usunięcia konta na portalu randkowym edarling

    Zobacz też inne sex portale

    eDarling - Problemy

    Największym problemem wydaje się zakup konta premium przy pomocy karty płatniczej. Podczas gdy kupimy konto premium i zapomnimy o wykupionej subskrypcji, zostanie ona przedłużona a pieniądze z konta zostaną pobrane. Nie ma możliwość kupna konta premium na okres mniejszy niż 3 miesiące, więc jeżeli zdecydujemy się na konto premium to będzie się to wiązało z kosztem ponad 220zł.

    eDarling - Opinia

    W porównaniu do innych portali randkowych, eDarling jest ogromnym portalem. Wydaje się, że co miesiąc bardzo dużo nowych ludzi przybywa na ten portal, jeśli wierzyć ich statystykom. Opinie także wydają się bardzo pozytywne, a na samej stronie można znaleźć wiele historii o szczęśliwych i długotrwałych związkach, które rozpoczęły się właśnie dzięki portalowi eDarling.

    Dosyć prosty i przejrzysty interfejs a także test osobowości, znacząco wyróżnia ten portal randkowy na tle innych tego typu portali. Reasumując jak z większością portali randkowych, proponujemy o przetestowanie eDarling względem własnych oczekiwań. Jeżeli jednak zdecydujemy się na zakup konta premium, zalecamy zastanowić się czy będzie nam na pewno potrzebne i czy portal w 100% spełni nasze oczekiwania. Z pewnością znajdą się osoby, którym portal się nie spodoba. Każdy jest inny, dlatego jeśli szukasz drugiej połówki jeszcze bardziej zachęcamy do wypróbowania eDarling.