Erodate
zwróć uwagę na te rzeczy!

  • Prosta rejestracja

    Rejestracja na portalu Tinder trwa mniej niż 3 minuty

  • Realne osoby

    Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

  • Znajdź miłość

    Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

Erodate - co to jest?

Erodate to jeden z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych portali randkowych dla dorosłych w Polsce. Dla kogo został stworzony i czy warto zostać jego użytkownikiem oraz czy to bezpieczna strona? Na te i więcej pytań dotyczących tego serwisu postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Zanim zarejestrujesz się na Erodate, przeczytaj nasze cenne informacje jak i wskazówki odnośnie tego portalu!

Portal randkowy Erodate został stworzony w 2007 roku z myślą o osobach, które szukają niezobowiązujących spotkań o charakterze erotycznym. Jeśli zatem szukasz przygody na jedną noc lub po prostu chcesz nawiązać znajomość o podtekście seksualnym - poczujesz się tutaj jak ryba w wodzie.

Dla kogo jest Erodate?

Serwis jest skierowany przede wszystkim do singli szukających zabawy, ponieważ pełno na nim ludzi szukających niezobowiązujących przygód łóżkowych. Jednak serwis jest przyjazny nie tylko singlom i osobom w otwartych związkach, ale również parom. Konfiguracji w jakich można tutaj tworzyć relacje jest wiele, a o niektórych być może nawet nie pomyślałeś. Konto założyć mogą tam zarówno kobiety, jak i mężczyźni, bez względu na orientację seksualną i erotyczne preferencje.

Dane na temat orientacji i oczekiwań (a także wieku czy wykształcenia) uzupełniamy zaraz po założeniu konta, dlatego też nie ma mowy o przypadku. Trafiamy jedynie na osoby, które spełniają nasze wymagania i szukają podobnych wrażeń. By dodatkowo ograniczyć szansę trafienia na kogoś nie w naszym guście, do dyspozycji użytkowników oddana została rozbudowana wyszukiwarka z wieloma filtrami.

Przeglądając opinie o Erodate natkniemy się na opisy "skoków w bok". Jednak portal nie ma wpływu na informację, jakie użytkownicy przekazują lub nie przekazują. Jest to prywatna sprawa każdego z osobna, jednak jeśli jesteś wrażliwa/wrażliwy w kwestii wierności, miej to na uwadze. Przed planowanym spotkaniem warto poruszyć temat stanu cywilnego i ewentualnego związku potencjalnego sex partnera.

Portal nie zajmuje się specjalnie "zdradami", nie mniej jednak zapewnia wszystkim swoim użytkownikom dyskrecję.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Czy konta na Erodate są autentyczne?

Z danych udostępnionych na stronie wynika, że portal randkowy Erodate posiada w tej chwili aż 230 tysięcy aktywnych użytkowników. Część z nich to z pewnością konta realne, jednak nie wszyscy użytkownicy portalu są weryfikowani (podobnie jak ich zdjęcia). Przeglądając opinie o Erodate znajdziemy wiele doniesień o fake kontach czy botach, czego w dzisiejszych czasach ciężko uniknąć.

Choć administracja serwisu dba o autentyczność, problem cały czas nie jest rozwiązany. Jeśli mamy podejrzenia, że ktoś nie jest tym, za kogo się podaje, możemy to zgłosić. Następne szybko podjęte zostaną stosowne kroki zmierzające do dodatkowej weryfikacji lub usunięcia konta tego użytkownika. Mamy również możliwość zablokowania innego użytkownika bez podawania konkretnego powodu, oraz usunięcia jego komentarzy znajdujących się pod naszymi fotografiami.

Czy Erodate jest darmowe?

Założenie konta w serwisie jest całkowicie darmowe.

Rejestracja na portalu odbywa się z wykorzystaniem adresu e-mail. Nie jest on widoczny dla innych użytkowników serwisu. Podstawowa wersja witryny jest jednak pozbawiona wielu funkcji, co w znaczny sposób ogranicza jej użyteczność.

By uzyskać dostęp do pełnej wersji portalu, musimy wykupić konto Premium, plus ewentualne ulepszenie go do rangi VIP. Tylko w ten sposób odkryjemy pełny potencjał Erodate.

Kolejna jedna kobiet z portalu randkowego Erodate

Premium w Erodate

Ceny miesięcznego abonamentu Premium zaczynają się już od 39 złotych (dane na rok 2019).

Najkorzystniejszą opcją jest wykupienie subskrypcji Premium na 3 miesiące (69 złotych). Warto zwrócić uwagę, że możemy też wybrać możliwość próbnego przetestowania serwisu. Mamy do wyboru testowanie przez 15 lub 3 dni, za odpowiednio 29 i około 5 złotych. Dodatkowo na nowych użytkowników Erodate korzystających z płatności kartą kredytową czekają atrakcyjne zniżki. Na przykład 7 dni abonamentu Premium to koszt niecałych 10 złotych.

Ceny te dotyczą tylko i wyłącznie panów. Funkcje Premium są dostępne za darmo dla wszystkich pań - ma to na celu zwiększenie liczby profili kobiet w serwisie.

Co daje konto Premium w serwisie Erodate?

Podnosząc status konta do rangi Premium uzyskujemy dostęp między innymi do funkcji rozmowy z innymi użytkownikami. Kolejną funkcją Premium jest przesyłanie zdjęć w wiadomościach prywatnych. Dzięki Premium wyświetlają się nam także pełne profile innych osób oraz możemy sprawdzić, kto odwiedził nasz profil.

Niepochlebne opinie o Erodate często dotyczą konieczności zapłaty za pełną funkcjonalność serwisu, jeśli jednak jesteśmy gotowi potraktować ją jako inwestycję - z pewnością będziemy zadowoleni. Nowe doświadczenia są w końcu bezcenne!

Czym jest konto Erodate VIP?

Ulepszenie konta typu VIP nie zastępuje zwykłego konta Premium. Oznacza to, że nie możemy być VIP-em, jeśli nie zostaniemy wcześniej użytkownikiem Premium.

Cena dodatku Erodate VIP wynosi 58 złotych za 15 dni, 78 złotych za miesiąc, 138 złotych za trzy miesiące lub 198 złotych za pół roku.

Rozszerzenie naszego konta wiąże się z odblokowaniem dodatkowych opcji i funkcjonalności, z których w szczególności ucieszą się osoby dbające o swoją anonimowość w Internecie. Użytkownicy VIP mogą między innymi ukryć swój status online i dane o czasie ostatniej wizyty w serwisie, a także blokować niechciane wiadomości.

Najważniejszym elementem pakietu VIP jest jednak tak zwane anonimowe surfowanie. Jest to funkcja, dzięki której nasza aktywność nie będzie widoczna dla innych użytkowników portalu - nie dowiedzą się oni, że odwiedziliśmy ich profil, przeglądaliśmy zdjęcia et cetera.

Zobacz też inne sex portale

Dodatkowe funkcje Erodate

Portal oferuje bardzo szeroką gamę ciekawych funkcji dla swoich użytkowników. Warto zaznaczyć, że istnieje również aplikacja mobilna serwisu, dzięki której możemy randkować bez dostępu do komputera.

Oprócz rozbudowanej wyszukiwarki i przydatnego słowniczka pojęć erotycznych, na stronie portalu znajdziemy poradniki dla kobiet i mężczyzn. Możemy odwiedzić także interesującego bloga, na którym zamieszczanie są pikantne historie.

Komunikacja między użytkownikami odbywa się nie tylko przy pomocy prywatnych wiadomości. Na stronie znajdziemy forum i anonse randkowe. Ciekawą funkcją jest "hotline", miejsce do wstawienia krótkich postów, na które mogą odpowiadać inni użytkownicy. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś podzielił się swoimi przemyśleniami i fantazjami z innymi fanami Erodate!

Niektóre z funkcji portalu odblokować możemy za kredyty - te możemy wykupić w paczkach zawierających konkretną ich liczbę lub otrzymać przy dokonaniu dowolnego zakupu na stronie (na przykład wykupieniu subskrypcji Premium).

Czym są kredyty w Erodate?

Kredyty stanowią wewnętrzną walutę portalu.

Możemy używać ich na przykład do opłacenia subskrypcji Premium, a także do wykupienia dodatkowych funkcjonalności (należy do nich między innymi zmiana nazwy użytkownika). Możemy zaproponować je również innemu użytkownikowi w zamian za dostęp do ukrytych zdjęć czy nagrań. W ten sposób przechodzimy do kolejnego często powtarzającego się pytania...

Czy na Erodate można zarobić?

Na pewno nie jest to specjalizacja serwisu.

Opinie o Erodate wystawiane serwisowi przez internautów potwierdzają jednak, że niektóre z osób posiadających tam profile liczą na korzyści finansowe związane z udostępnianiem swoich zdjęć i nagrań lub z samymi spotkaniami intymnymi. Czasem otwarcie piszą one o stawkach na swoim profilu, kiedy indziej wspominają o sponsoringu, niekiedy kwestia finansowa poruszana jest dopiero po dłuższej rozmowie. Polecamy zachowanie otwartej głowy i szacunku dla każdego z użytkowników.

Czy Erodate jest bezpieczne?

Portal randkowy Erodate słynie z dbania o bezpieczeństwo swoich użytkowników, więc administracja serwisu zapewnia, że nasze dane płatnicze nie są zapisywane i przechowywane. Płatności za dodatkowe funkcje obsługiwane są w aż 3 rodzajach, bo przez kartę kredytową, SMS lub przelew elektroniczny.

Portal zapewnia, że nasze dane personalne są chronione i szyfrowane. O ile zaawansowane funkcjonalności związane z anonimowością w sieci są często płatne, o tyle o poziomie tej anonimowości możemy decydować samodzielnie i to my bierzemy za nią odpowiedzialność. Przykładem mogą być zdjęcia: Erodate nie wymaga od nas, byśmy pokazywali wszystkie z naszych fotek każdemu użytkownikowi (opcja "sekretne zdjęcia"). Nie musimy również pokazywać twarzy, jeśli nie czujemy takiej potrzeby.

Przy okazji tematu bezpieczeństwa i zdjęć warto wspomnieć o cenzurze. Przede wszystkim Erodate jest portalem o charakterze erotycznym i treści pornograficzne nie są na nim zakazane. Dlatego też możemy się na nie natknąć podczas przeglądania serwisu. Użytkownicy nie mogą jednak umieszczać zdjęć przedstawiających tylko i wyłącznie genitalia jako zdjęć profilowych.

Opinie o Erodate

Portal randkowy Erodate jest bardzo popularny w Polsce, lecz jego opinie nie są najlepsze. Na Erodate wchodzi miesięcznie około 340 tyś osób, jednak trudno ocenić realność tych kont, ponieważ portal ma problem z fake kontami czy botami. Z jednej strony możemy zadać sobie pytanie, gdzie teraz nie znajdziemy fake kont czy botów? To prawda, w dzisiejszych czasach jest to spory problem portali randkowych. Erodatel stara się z tym walczyć i autoryzuje sporą cześć kont na serwisie, ale nadal nie wszystkie konta są autentyczne.

Jednym z plusów jest fakt, że konto premium w porównaniu do innych portali randkowych jest w całkiem niezłej cenie. Na innych portalach randkowych ceny mogą się zaczynać nawet od 70 zł, natomiast na Erodate cena oscyluje w granicach 39 zł.

Z racji tego, że samo korzystanie z portalu jest bezpłatne, polecamy przetestować ten portal i sprawdzić czy odpowiada on naszym oczekiwaniom.