Portal randkowy LetsDate 
Nowość na polskim rynku w 2020 roku! 

 • Prosta rejestracja

  Jedynie 5 kroków, które zajmą mniej niż 1 minutę. 

 • Realne osoby

  300000 tysięcy prawdziwych użytkowników gotowych do rozmowy o każdej porze dnia i nocy!

 • Znajdź to czego szukasz

  Można znaleźć tutaj zarówno miłość życia jak i namiętną przelotną przygodę. Wybór należy do Ciebie!  

Portal randkowy letsdate

Internet w dzisiejszych czas jest przepełniony stronami na temat randek: poradników, portali randkowych, serwisów randkowych, czatów i innych. Portale randkowe to jedne z najpopularniejszych metod na poznawanie ludzi. Wiele osób nie ma czasu na tradycyjne randkowanie, umawianie się przez znajomych, a podrywanie nieznajomych na ulicy wśród wielu osób budzi strach. Portale randkowe umożliwiają poznawanie nowych ludzi bez wychodzenia w domu. Możesz wybrać z kim chcesz rozmawiać i poznać drugą stronę przed spotkaniem na żywo. Dzięki temu nie trafisz czasu na spotkania bez przyszłości. Wśród internetowych profili i ofert możesz wybrać te, które Cię interesują.

Tysiące randek i nadal nie możesz znaleźć tej jednej jedynej? Masz już dosyć nudnych spotkań, niedopasowanych matchów, podobnych rozmów, które niczym się nie kończą. Może czas wypróbować coś nowego? Słyszałeś o portalu randkowym letsdate? To nowość na polskim rynku portali randkowych. Ten serwis randkowy miał premierę pod koniec 2019 roku i już ma tysiące zarejestrowanych użytkowników - ludzi szukających gorących spotkań, nowych znajomości i gotowych na wszystko.

Podstawowe informacje

Skoro portale randkowe cieszą się aż taka popularnością - dlaczego masz wybrać akurat ten? Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na jego temat:

 • jest darmowy
 • można z niego korzystać na stronie internetowej i na telefonach w formie aplikacji
 • aplikacja jest kompatybilna z IOS i Androidem
 • umożliwia zakupy w aplikacji - możliwy jest zakup dodatkowych, rozszerzonych funkcji
 • posiada opcje logowania przez facebooka, ale nie ma możliwości logowania przez twittera
 • korzysta z GPS do wyszukiwania ludzi
 • posiada funkcję łączenia na podstawie zachowania - monitorowanie zachowań użytkowników na portalu, dzięki czemu możliwe jest znalezienie dopasowania bez wypełniania tysięcy kwestionariuszy i formularzy
 • posiada selekcję przesuwania akcji, czyli możesz szybko decydować czy jesteś zainteresowany/zainteresowana danym użytkownikiem, przesuwając w prawo i w lewo, czyli wybierając "tak" lub "nie"
 • ma funkcję tzw. "połączenia w czasie rzeczywistym", czyli prostego tworzenia realnych spotkań będąc np. w kawiarni czy galerii opcja ta umożliwia sprawdzenie czy w okolicy znajdują się jacyś zainteresowani single i singielki
 • nie ma funkcji powiadomień, co nie zakłóca codziennych obowiązków, a zarazem umożliwia korzystanie z aplikacji wtedy kiedy tego chcesz
 • posiada funkcję, która umożliwia jednym kliknięciem powiadomienie drugiej osoby, że jesteś zainteresowany
 • posiada tzw, dwukierunkową listę osób zgadzających się na uczestnictwo, co oznacza, że w celu wysyłania wiadomości musisz najpierw zaakceptować lub wysłać zapytanie o rozmowę, która odbędzie się jedynie po zgodzie z obu stron - dzięki temu nikt "niechciany" nie będzie mógł do Ciebie napisać
 • możesz ustawić swój status i dać znać innym o swoim nastroju i powiadomić ich czego szukasz: miłości, romansu, przyjaciół czy ... sex randki
 • możesz zmieniać ustawienia prywatności
 • posiada wbudowane gry, dzięki którym możesz bawić się ze znajomymi i poznawać ich w inny sposób niż tylko dzięki rozmowie
portal randkowy letsdate

Rejestracja na portalu letsdate

Rejestracja na portalu randkowym letsdate jest bardzo szybka i prosta. Składa się z 5 kroków, w których należy podać informacje niezbędne do założenia konta i szukania drugiej połówki wśród kilku tysięcy zainteresowanych osób!

Jakie informacje trzeba podać podczas rejestracji?

Zaczynasz od wybrania kim jesteś i jakiej znajomości szukasz:

 • kobieta szukająca mężczyzny
 • mężczyzna szukający kobiety
 • kobieta szukająca kobiety
 • mężczyzna szukający mężczyzny

Następnie podajesz swój wiek (przy czym jest to portal randkowy dla dorosłych osób, więc wymagany wiek to 18 lat), swoją lokalizację na terenie Polski (z dokładnościom do miasta, aby łatwiej było znaleźć ludzi z twojej okolicy). Następnie musisz jedynie podać swój e-mail i hasło. Proste? Proste! Inne informacje dotyczące konta uzupełnisz potem i możesz szukać idealnego dopasowania.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Dla kogo przeznaczony jest portal letsdate?

Na stronie głównej portalu można przeczytać hasło: "poznaj figlarne panie online!". Jednak niech to Cię nie zmyli. Jest to portal randkowy zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Jeśli więc jesteś samotny lub po prostu szukasz sex randki - dobrze trafiłeś! Warto wspomnieć, że jest to portal randkowy dla dorosłych, czyli osób, które mają ukończone 18 lat. Dodatkowo zasięg obejmuje tylko obszar Polski. Znajdziesz tutaj jedynie osoby zamieszkujący teren Polski. Jeśli jesteś więc wśród ludzi szukających chętnych i atrakcyjnych osób w Twoim kraju - na co czekasz?

Plusy portalu letsdate

Jeśli nadal nie jesteś przekonany, że powinieneś/powinnaś wybrać letsdate przedstawiamy kilka bezsprzecznych plusów tej aplikacji:

 • możliwość założenia konta za darmo
 • prosta i szybka rejestracja
 • ponad 300.000 użytkowników z całego kraju
 • możliwość wyboru co chcesz pokazać, z kim chcesz rozmawiać i czego szukasz
 • podsyłanie przez portal propozycji użytkowników online
 • brak haczyk i ukrytych opłat

Telefon czy Facebook?

Czy randki przez letsdate są darmowe?

Jak już wspomnieliśmy zarówno rejestracja jak i podstawowe użytkowanie portalu są bez płatne. Możesz założyć swój profil i poznawać tysiące nowych osób bez zapłacenia nawet złotówki. Jednak lestsdate tak jak popularne portale randkowe ma swoją wersję "premium", czyli wersję rozszerzoną. Wersja ta dobrowolną opłatą daje użytkownikom dodatkowe możliwości. Jednym z głównych różnic jakie oferuje konto premium jest szczegółowy widok profili innych osób. W wersji darmowej informacje widoczne na profilach ograniczają się do kilku niezbędnych danych. Informacje te są uszczegółowione w wersji premium. Jednak korzystanie z podstawowej wersji w zupełności wystarczy Ci aby znaleźć to czego lub kogo szukasz. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o którymś z użytkowników - możesz po prostu zapytać. To dla odmiany nic Cię nie kosztuje.

Zobacz też inne sex portale

Czy portal letsdate jest bezpieczny?

Portal letsdate wydaje sie jednym z najbezpieczniejszych portali randkowych. Co prawda nie jest długo na rynku, ale do tej pory nie było żadnych skarg na temat jego bezpieczeństwa. Posiada weryfikację profili, co zapobiega podszywaniu się i oszukiwaniu, czego często obawiają się osoby korzystające z tego typu stron. Poza tym rozpoczęcie rozmowy wymaga zgody z obu stron, więc nie ma opcji, że napisze do osoba, z którą nie chcesz rozmawiać. Nie ma więc też możliwości nieprzyjaznych czy obraźliwych konwersacji. Dodatkowo Ty sam, jako użytkownik może zmienić swoje ustawiania prywatności, tym samym decydując jakie informacje mają być wyświetlane na Twoim profilu.

Jak usunąć konto na letsdate?

Omówiliśmy już jak wygląda proces zakładania konta na portalu letsdate. Teraz przyjrzyjmy się przeciwstawnemu procesowi, czyli jak wygląda sprawa z usuwaniem konta. Otóż kwestia ta zależy od typu konta jakie masz.

Po pierwsze jeśli mimo szerokiej gamy możliwości jakie oferuje serwis zdecydowałeś/zdecydowałaś się na płatną wersję premium - sprawa wygląda następująco. Łatwo możesz anulować płatną subskrypcję, jednak nie oznacza to usunięcia konta. Będzie ono nadal na portal jako zwykłe bezpłatne konto. Jeśli nie chcesz aby inni użytkownicy widzieli Twoje konto musisz je dezaktywować lub usunąć w ustawieniach. Dezaktywacja spowoduje "ukrycie" Twojego profilu do czasu do czasu ponownego zalogowania. Natomiast usunięcie jest procesem nieodwracalnych i w przypadku ewentualnej chęci powrotu na portal będzie trzeba zakładać nowe konto. Jednak już wiesz, że rejestracja jest bardzo prosta, więc z tym nie będziesz miał żadnego problem. Obie opcje nie wykluczają więc powrotu do wspaniałej gry w internetowe randki na portalu letsdate.

Opinie użytkowników

Opinie użytkowników są w większości pozytywne! Wiele osób deklaruje, że udało im się znaleźć tam to czego szukali. Biorąc pod uwagę, że ludzie szukają tam różnych doznań - zarówno sexu, przygód erotycznych, jak i spokojnego, stabilnego związku - dowodzi to jedynie, że portal ten jest bardzo różnorodny i każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Teraz wiesz już wszystko co tylko potrzebujesz na temat portalu letsdate. Nad czym się więc zastanawiasz - bierz się za rejestracje i rozpoczynaj swoje internetowe randkowe przygody! Randki z letsdate to idealna opcja dla każdego!