OneNightFriend
Czy jeszcze warto w 2020

  • Prosta rejestracja

    Rejestracja trwa mniej niż 3 minuty

  • Realne osoby

    Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

  • Znajdź miłość

    Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

Portal randkowy OneNightFriend

Portal Randkowy OneNightFriend to strona internetowa dla samotnych osób próbujących znaleźć partnera na randkę. Posiada płatne funkcje przesyłania wiadomości i czatu z szablonowymi wiadomościami, których można używać do flirtowania z innymi członkami. Ma na celu łączenie ludzi blisko siebie, którzy szukają partnerów do spotkać bez dodatkowej presji i zobowiązań. Ta strona zdecydowanie nie jest przeznaczona dla osób szukających poważnych związków.

Sugestie dotyczące randek zostaną podane na podstawie preferencji wyszukiwania. Wyniki pokażą tylko połączenia, które są w odległości 100 km lub mniej. Jest popularny zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet. Podłączenie z potencjalnymi partnerami jest łatwe, ponieważ będziesz mógł szukać innych członków w pobliskich obszarach. OneNightFriend ma również wersję mobilną, która ułatwia dostęp z poziomu telefonu.  

date-2491372_1920

Użytkownicy na OneNightFriend

Osoby zakładające konto OneNightFriend to głównie mężczyźni. Różnica między liczbą członków płci męskiej i żeńskiej jest bardzo znacząca przy stosunku 3: 1. Krajem, który ma największą liczbę użytkowników w OneNightFriend, są Stany Zjednoczone.

Dorośli w średnim wieku od 25 do 34 lat stanowią prawie jedną czwartą całkowitej liczby członków, być może ze względu na ich znajomość korzystania z takiej strony internetowej i jej funkcji. Jest to także wiek, w którym ludzie nie są za młodzi ani za starzy, aby odkrywać różne, ciekawe rzeczy, takie jak np. randki online.

Aktywność na OneNightFriend

Porównując liczbę członków do dziennych logowań, warto zauważyć, że tylko niewielki procent członków loguje się w ciągu każdego dnia. Może to wynikać z tego, że strona zamierza angażować członków na nieformalne randki, spotkanie z jedną noc przyjacielem lub pogawędkę dla przyjemności zamiast długotrwałych relacji, które wymagają stałej komunikacji. Członkowie powinni uważać na obecność fałszywych profili. Boty to zazwyczaj konta, które wyślą Ci wiadomość kilka sekund po rejestracji. Inne fałszywe profile można również rozpoznać, gdy używają zdjęć celebrytów.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Nawiązywanie kontaktu na OneNightFriend

Jeśli szukasz tutaj randki, powinieneś być gotów zapłacić za konto premium. Pamiętaj, że nawet jeśli uaktualniłeś członkostwo premium, może istnieć szansa, że osoba, do której wysyłasz wiadomość, korzysta tylko z bezpłatnych funkcji. Oznacza to, że odpowiedzi nie są gwarantowane, ponieważ członkowie standardowi nie będą w stanie odpowiedzieć ani zainicjować rozmowy.

Użyj funkcji Tryb awaryjny, aby kontrolować, kto wysyła Ci wiadomości. Tryb Podstawowy umożliwia wysyłanie wiadomości tylko do zweryfikowanych członków. Tryb Pełny pozwoli wysłać wiadomość do wszystkich. Usługa czatu SMS może być również aktywowana za dodatkową opłatą. Płatność za tę funkcję jest ustawiona na automatyczne odnawianie, chyba że ręcznie anulujesz subskrypcję.

Profile na OneNightFriend

Informacje profilowe na stronie internetowej członków dotyczą ogólnie aspektów fizycznych, takich jak kolor włosów, typ ciała, waga, wzrost, kolor oczu, tatuaż i kolczyki; nawyki, takie jak picie lub palenie; preferencje, takie jak płeć osoby, której szukasz, wiek i lokalizacja; oraz między innymi takie jak pochodzenie etniczne, płeć, dochód i poziom wykształcenia. Ale nie wszystkie pola wymagają odpowiedzi. Możesz również wybrać opcję „raczej nie udostępniaj”, jeśli nie jesteś gotowy bądź gotowa podzielić się daną informacją. Pamiętaj, że nie możesz wyświetlić informacji o członku, jeśli również nie udostępniasz swoich. Pole pozostanie „nie dostępne”, dopóki nie udostępnisz swojego.

entrepreneur-3850511_1920

Wersja mobilna OneNightFriend

Wersja mobilna jest prosta i bardzo łatwa w użyciu. Jest to w zasadzie wersja komputerowa, ale na urządzenia mobilne. Nie obserwuje się żadnych dodatkowych funkcji. Ponieważ korzystanie z telefonu komórkowego jest wygodniejsze, osoby w podróży prawdopodobnie wybiorą wersję mobilną. Jest łatwiejsza w dostępie i pod względem funkcji odpowiada wersji komputerowej.

Jeśli chodzi o użyteczność wersji mobilnej, ładuje się szybciej i można uzyskać dostęp do funkcji łatwiej niż oferuje to wersja strony internetowej, ponieważ wszystko jest na stronie głównej. Wygląda na bardziej zwartą i uporządkowaną. Możesz wypróbować wersję mobilną za darmo, jest ona jednak dostępna tylko w przeglądarce. Pliki do pobrania nie są potrzebne. Wprowadź swój adres e-mail / nazwę użytkownika i hasło, aby zalogować się i możesz zaczynać.

Zobacz też inne sex portale