Sympatia
Opinie i porady w 2019 roku

 • Prosta rejestracja

  Rejestracja na portalu Tinder trwa mniej niż 3 minuty

 • Realne osoby

  Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

 • Znajdź miłość

  Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

Co to jest sympatia?

Serwis randkowy Sympatia to portal zarówno dla Mężczyzn jak i dla Kobiet, którzy mają już dosyć samotności. Portal powstał w 2003 roku i do dziś kontynuuje swoją działalność. Łatwo więc policzyć, że ww tym roku obchodził swoje 15 urodziny!

Portal ma na celu wspieranie singli i pomoc im w znalezieniu swojej drugiej połówki. Jest to nowoczesny serwis, na bieżąco aktualizowany dla osób, które poszukują miłości, przyjaciół i znajomych. Sympatia jest częścią największego polskiego serwisu internetowego, który działa od 1996 roku, czyli onet.pl. Oprócz serwisu randkowego serwis ten oferuje wiele różnych usług internetowych: portal informacyjny, pocztę e-mail, Vod (filmy na żądanie), gry oraz zakupy.

Dla kogo jest Sympatia?

Portal randkowy skierowany do osób szukających nowości w swoim życiu. Jeśli chcesz poznać nowych ludzi, nowych znajomych czy nową relację - portal jest na pewno dla Ciebie. Strona umożliwia poznanie wielu nowych ludzi, jednak wydaje się, że głównym powodem rejestracji na portalu jest chęć znalezienia partnera. Na Sympatii zarejestrowanych jest kilkadziesiąt użytkowników. Jeśli więc szukasz miłości, sympatii, za uroczenia, jesteś głodny nowego uczucia i romantycznej relacji, powinieneś rozważyć założenie profilu na portalu...

Serwis ten jak inne podobne portale umożliwia randki bez wychodzenia z domu - oszczędność czasu i idealne rozwiązanie dla osób nieśmiałych. Jeśli lubisz internetowe randki, ale nadal nie znasz serwisu Sympatia - zdecydowanie musisz nadrobić!

Sympatia logowanie

Aby zalogować się na swój profil wystarczy wpisać użyty podczas rejestracji e-mail oraz hasło na stronie głównej portalu w prawym górnym rogu. Logowanie zajmuje więcej niż kilka sekund.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja na portalu jest bardzo prosta i szybka, choć wymaga od nas kilku podstawowych informacji. Pierwsze co trzeba zrobić to wybrać nick, który będzie widoczny na naszym portalu i podać adres e-mail. Następnie wypełniamy krótki formularz, który zawiera informacje takie jak płeć, data urodzenia, miasto. Po zaakceptowaniu regulaminu portalu, musimy potwierdzić e-mail przez kliknięcie w link aktywacyjny przysłany w wiadomości. Następnie zostajemy przekierowani na nasz profil, gdzie jako pierwsze powinniśmy wgrać zdjęcie.  Zdjęcie powinno spełniać pewne kryteria, które są z góry narzucone przez serwis, czyli:

 • jest wyraźne i nie rozmazane
 • pokazuje Twoją twarz
 • przedstawia tylko Ciebie bez innych osób

Coś o sobie...

Warto także uzupełnić kilka informacji o sobie, ponieważ czyni to nasz profil interesującym dla innych. Co prawda zarówno wgranie zdjęcia, jak i dodanie odpowiedzi na pytania o sobie, nie są obowiązkowe. Jednak kompletny profil zwiększa zainteresowanie naszym profilem i tym samym zwiększa szanse znalezienia partnera, drugiej połówki. Użytkownicy chcą wiedzieć coś o osobie, do której piszą. Łatwiej także zacząć rozmowę, jeśli można zagadać na temat zainteresowań czy hobby danej osoby.

Profil możemy uzupełnić w każdej chwili w informacje tj. opis siebie i osobowości, wymarzony partner, zainteresowania i wygląd. Ustawienia profilu można zmieniać w razie takiej potrzeby, w zakładce edycja profilu.

Czy Sympatia jest darmowa?

Rejestracja i logowanie na portalu jak na klasyczny portal randkowy przystało jest darmowe. Darmowe konto na stronie umożliwia wykonywanie podstawowych działań w serwisie. Warto jedna zauważyć, że portal ten musi na czymś zarabiać, więc oferuje także konto premium, które w zależności od potrzeb możemy sobie kupić.

Konto Premium gwarantuje:

 • Rozmawianie bez ograniczeń bez ograniczeń
 • Podglądanie, kto Cię odwiedził
 • Sprawdzanie, kto polubił Cię w Bingo!
 • Wyszukanie nowe osoby
 • Zablokowanie dostęp do profilu osobom bez zdjęcia
 • Decydowanie, kto odwiedzi Twój profil
 • Widoczność Twojego profilu tylko dla osób zalogowanych
 • Opcja Czarnej listy
 • Swobodne przeglądanie profili innych osób
 • Wysyłanie oczek
 • Dodawanie osób do Listy ulubionych
 • Wysyłanie wirtualnych prezentów

Ile kosztuje Sympatia Premium?

Koszt wykupienia konta Premium zależy przede wszystkim od długości wybieranego pakietu. Warto zauważyć, że wraz z długością konta wzrasta nie tylko cena, ale także ilość dodatkowych funkcji. Dopiero pakiet na 6 miesięcy, który kosztuje 35 zł zawiera wszystkie dodatkowe funkcje dostępne na stronie.

Jak usunąć konto?

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zakończyć swoją przygodę z serwisem, możesz w każdej chwili usnąć swoje konto. W tym celu musimy wejdź w sekcję ustawienia, a następnie na samym dole znajduje się zakładka "zawieszenie/usuwanie konta". Jak można się łatwo domyślić znajdziemy tam dwie opcję do wyboru:

 • Zawieszenie konta, czyli nasze konto zostaje niewidoczne dla innych użytkowników, jednak w każdej chwili możemy ponownie się na niego zalogować i korzystać z jego licznych funkcji. Jeśli konto zawieszone przez okres co najmniej 12 miesięcy i przez ten czas nie nastąpiło ani jedno zalogowanie się, konto zostaje trwale usunięte.
 • Usunięcie konta, czyli nieodwracalne usunięcie wszystkich danych jakie kiedykolwiek zostały umieszczone na koncie. Usunięcie konta jest trwałe i nieodwracalne.

Serwis zachęca najpierw do zawieszenia konta, ponieważ daje to możliwość skorzystania z serwisu w razie potrzeby. Podczas okresu zawieszenia konto i tak nie istnieje dla innych użytkowników, więc nie ma żadnego zagrożenia z tym związanego.

Zobacz też inne sex portale

Co to jest bingo?

Bingo jest funkcją dostępną na stronie stosunkowo od niedawna, która cieszy się sporą popularnością. Dzięki niej można łatwiej nawiązywać nowe znajomości łatwiej i szybkiej. Wszystko dzieje się w formie zabawy, która polega na przeglądaniu zdjęć zdjęć przypadkowych osób, które proponuje nam portal i decydowaniu czy nam się podobają czy nie.

Jeśli osoba, której zdjęcie profilowe polubisz, także Cię polubi to następuje bingo, czyli dopasowanie. W tym momencie oboje dostajecie powiadomienie, a wzajemnym polubieniu. Powiadomienie to warto wykorzystać do zapoczątkowaniu rozmowy, która może przerodzić się w ciekawą znajomość, następnie propozycję randki i kto wie - to może być miłość.

Nowe znajomości dzięki bingo

Gra w "Bingo" to fajna i łatwa możliwość nawiązania nowych znajomości, zwłaszcza wśród mężczyzn, którzy nie wiedzą jak zagadać do kobiety. Często pierwsza wiadomość może być trudna, ale w przypadku "Bingo" masz pewność, że dana osoba/dana kobieta jest Tobą zainteresowana, więc nie musisz się stresować o odrzucenie.

Funkcja dostosowania?

Warto zauważyć, że gra "Bingo" posiada także funkcję dostosowania, czyli ustawienia jakie profile chcemy przeglądać, co znacznie oszczędza nasz czas. Ograniczamy wtedy profile osób do takich, które faktycznie mają u nas szanse, mogą nas potencjalnie zainteresować. Informacje, na podstawie której możemy zawęzić krąg poszukiwań to płeć i wiek, czyli wybieramy np, że chcemy oglądać kobiety w wieku 19-24. Proste?

Czy Sympatia jest bezpieczna?

Serwis gwarantuje bezpieczeństwo swoim klientom, które jest zapewniane dzięki takim czynnikom jak:

 • Bezpieczne logowanie - możliwość bezpiecznego logowania się przy użyciu połączenia zaszyfrowanego SSL, ktory według serwisu oznacza najlepszą z możliwych ochronę profilu.
 • Wsparcie Biura Obsługi Klienta - konsultanci w profesjonalny sposób dbają o bezpieczeństwo użytkowników, dlatego każdy profil jest przez nas sprawdzony, a każde zdjęcie podlega moderacji (weryfikacji).
 • Anonimowej korespondencji - według informacji na stronie pisanie wiadomości na Sympatii jest całkowicie bezpieczne, dzięki wewnętrznemu systemowi, który nie angażuje adresu mejlowego ani żadnych danych kontaktowych

 

Imprezy Sympatii

Portal Sympatia oprócz swojej strony internetowej i aplikacji mobilnej, zajmuje się także  organizacją eventów tematycznych dla singli. Takie wydarzenia są świetną okazją dla osób samotnych, żeby wyjść z domu i się zintegrować, a być może nawet poznać kogoś ciekawego. Pomysł wydaje się bardzo ciekawy i jest jedyną taką inicjatywą organizowaną przez portal randkowy. W ofercie takich wydarzeń wchodzą między innymi imprezy tematyczne, widowiska teatralne, kina plenerowe i wyjazdy wakacyjne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Wakacje współorganizowane są wraz z biurem podróży, więc wszystko jest dokładnie dopracowane - noclegi, wyżywienie i wycieczki. Takie wyjazdy trwają nawet 7 dni i są naszpikowane ciekawymi atrakcjami, które nie pozwolą uczestnikom się nudzić.  Może to świetna okazja by poznać partnera/partnerkę na całe życie?

 

Czy Sympatia jest skuteczna?

Biorąc pod uwagę dobieranie ludzi w pary, czyli coś w czym teoretycznie specjalizuje się portal randkowy, strona wydaje się dość skuteczna. W zakładce "Poznali się dzięki Sympatii" znajdziesz historie miłosne szczęśliwych związków, które rozpoczęły się od randki na Sympatii. Takich historii można znaleźć naprawdę sporo, więc jeśli założyć, że chociaż połowa z nich jest prawdziwa, można uznać portal za skutecznego w swoim założeniu. Strona połączyła wiele par w szczęśliwe związki, które zaowocowały ślubami oraz dużymi rodzinami.

Opinie o Sympatia Onet

Opinie o portalu wydają się być bardzo pozytywne lub w najgorszym razie neutralne. Większość użytkowników deklaruje, że znalazło tam to czego szukało niezależnie od intencji i szukanej tam formy relacji. Kobiety na różnych formach dzielą się swoimi doświadczeniami podczas korzystania z tej strony. Choć nie zawsze udało im się znaleźć prawdziwą miłość, większość deklaruje, że dobrze wspomina wszystkie zawarte tam znajomości i randki, które odbyły się za pośrednictwem Sympatii. Według nich jest to kulturalny portal randkowych pełny interesujących mężczyzn, choć zdarzają się pojedyncze wyjątki.

Z drugiej strony mężczyźni donoszą, że jeśli tylko wiesz jakiej kobiety szukasz, z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz ją właśnie na Sympatii. Są tutaj zarówno kobiety z klasą, które szukają dojrzałej relacji, jak i młode szalone dziewczyny szukające zabawy. Być może wymarzona kobieta czeka właśnie na Ciebie!