Tinder
najważniejsze informacje w 2019 roku!

 • Prosta rejestracja

  Rejestracja na portalu Tinder trwa mniej niż 3 minuty

 • Realne osoby

  Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

 • Znajdź miłość

  Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

Tinder - co to jest?

Pewnie nie raz słyszałeś już o stronie internetowej i aplikacji Tinder. Dosyć charakterystyczną rzeczą jest przesuwanie kafelków ze zdjęciami na lewo, gdy profil nam się nie podoba lub na prawo, gdy profil nas zainteresuje. Właśnie na tym polega największa aplikacja mobilna Tinder, która łączy ze sobą ludzi w pary poprzez przeciąganie kafelków ze zdjęciami zarejestrowanych tam osób.

W tym artykule postaramy się rozjaśnić na czym polega randkowanie na Tinder oraz poruszymy bardzo ciekawe wątki, które warto znać jeżeli mamy zamiar zabierać się za ten portal randkowy. Jak utworzyć i jak usunąć konto w aplikacji. Jak szukać oraz jak znaleźć interesujące Cię osoby.

Kogo tam znajdziemy?

Aplikacja jest bardzo popularna wśród młodych osób, więc zarejestrowanych tam jest mnóstwo ludzi młodych, ale też znajdziemy tam osoby starsze. Nie jest to aplikacja skierowana bezpośrednio do jakiejś konkretnej grupy wiekowej, a wręcz przeciwnie. Możesz założyć konto w każdym wieku i szukać tego na co akurat masz ochotę.

Tinder - czego tam szukam

W tej aplikacji możesz szukać praktycznie wszystkiego i praktycznie wszystko tu znajdziesz! "Wszystko" to bardzo ogólnie stwierdzenie, ale jesteśmy przekonani, że znajdziesz dokładnie to czego potrzebujesz. Na Tinder są tysiące ludzi o różnym wyglądzie, cechach charakteru oraz zainteresowaniach. Nie ma innej możliwości przeglądania osób niż przesuwanie kafelków ze zdjęciami zarejestrowanych osób, ale za to możemy spersonalizować dokładnie kryteria wyszukiwania. Tym samym zdecydujemy jakie profile będą nam się wyświetlać, a jakich nawet nie chcemy oglądać. Tym samym zaoszczędzamy masę czasu, który możemy poświęcić, na przeglądanie atrakcyjnych dla nas profili.

Jak szukać?

Wybór pomiędzy płcią jest standardem, więc wybierz czy chcesz oglądać kobiety czy mężczyzn. Aplikacja dodatkowo umożliwia wybór dokładnego przedziału wiekowego jaki nas interesuje. Tinder jako aplikacja mobilna wymaga od nas udostępnienia lokalizacji, więc możemy zawęzić nasze poszukiwania od kilometra, do ponad 150 kilometrów! Podsumowując możesz wybrać płeć i przedział wiekowy interesujących Cię osób oraz maksymalną odległość jaka będzie Was dzielić. Z taka filtracja osób jesteśmy pewni, że uda znaleźć ci się to czego szukasz.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Tinder - jak się zarejestrować

W tej aplikacji rejestracja przebiega bardzo szybko i sprawnie, więc nikt nie powinien mieć z tym problemu. Rejestracje można rozpocząć przez aplikacje webową oraz  przez aplikacje mobilną. Wystarczy wejść na stronę Tinder i wybrać interesujący nas formularz rejestracji z opcji, które mamy do dyspozycji -  rejestracje przy pomocy numeru telefonu, rejestracje przy pomocy Facebook.

Telefon czy Facebook?

Jeżeli decydujemy się na rejestracje przy pomocy numeru telefonu, wystarczy, że wciśniemy przycisk "Zaloguj się podając numer telefonu". Zostaniemy poproszeni o numer telefonu, na który zostanie wysłany kod. Otrzymany kod przepisujemy w miejsce, w którym prosi nas o to aplikacja. Po zaakceptowaniu kodu nasz profil zostanie utworzony.

Jeżeli decydujemy się na rejestracje przy pomocy Facebooka, wtedy wciskamy przycisk "Zaloguj się przez Facebook". Gdy jesteśmy zalogowani na konto, Tinder utworzy nam konto automatycznie. Natomiast jeśli nie jesteśmy zalogowani na nasz profil Facebook, zostaniemy przeniesieni do formularza logowania. Po poprawnym zalogowaniu na konto Facebook, zostaniemy automatycznie przeniesieni na Tinder a nasze konto zostanie utworzone.

Aplikacje mobilną należy pobrać ze sklepu Google Play (Android), AppStore (iOS).

Jak usunąć tinder

Usunięcie konta na Tinder jest równie prosta jak jego rejestracja. Wystarczy przejść na swój profil, a następnie znaleźć zębatkę, która obrazuje ustawienia naszego konta. Zjeżdżamy na sam dół opcji w ustawieniach i naszym oczom ukazuje się opcja "Usuń Konto". Wybieramy ją, jeśli chcemy trwale usunąć konto. Jeżeli jednak konta nie chcemy usunąć, a wystarczy nam samo wylogowanie się z naszego konta to również w tym samym miejscu widnieje opcja "Wyloguj się".

Wszystkie pary znikną!

Po usunięciu konta nasze wszystkie pary jak i wiadomości przepadną na zawszę. Nawet gdy założymy ponownie konto na ten sam numer telefonu lub konto na Facebooku, nasze wiadomości i pary nie wrócą. Jednak jest to też dobry sposób aby zacząć od zera i ponownie zacząć zbierać nowe pary.

Jedną ciekawą opcją przy usunięciu konta i ponownym jego założeniu z tymi samymi danymi jest fakt, że gdy trafimy na osobę, która przed usunięciem konta była naszą parą, zostanie naszą parą ponownie. Nie będzie musiała ponownie dawać ci serduszka, wystarczy, że ty jej dasz serduszko, żebyście zostali połączeni. Dzieje się tak, ponieważ ta osoba już wcześniej dała ci serce i nie może zrobić tego ponownie, więc wybór zostaje zapamiętany. Ciekawostka, której można użyć aby odświeżać znajomości.

Na obrazku ujrzymy kobietę z aplikacji tinder, która pije napój z lampki.

Tinder - Superlajk

Superlajk w aplikacji Tinder to opcja, która jest ograniczona do jednej sztuki na 24h.  Dzięki niemu mamy możliwość pokazania się osobie, do której wyślemy naszego superlajka. Normalne przed przesunięciem w prawo nie wiemy czy druga osoba także nas polubiła. Dowiemy się o tym dopiero, jeżeli nas również polubi. Superlajk działa inaczej, więc w momencie gdy dajemy superlajka, druga osoba dostaje o tym powiadomienie jeszcze zanim przesunie nas w prawo.

To nie takie proste

Niestety w ten sposób nie możemy rozpocząć konwersacji z drugą osobą. Wymagana jest tutaj jeszcze jej akceptacja, czyli przesunięcie na prawo. Gdy druga osoba także nas polubi, połączy nas w parę i dopiero wtedy konwersacja będzie możliwa. Natomiast nie każda osoba, której wysyłamy superlajka odwzajemnia nasze zafascynowanie.  Gdy druga strona mimo naszego zainteresowania przesunie nas w lewo to wyraźny znak, że nie jest zainteresowana. W rezultacie nic się nie dzieje, więc nasz superlajk się zmarnował. A my zostaliśmy bez pary i będziemy musieli odczekać 24h do następnego superlajka.

Czy Tinder ma sens

Wszystko zależy od tego po co tutaj przyszedłeś. Tinder z jednej strony służy do umawiania się na krótkie, jednodniowe spotkania ale głównie jest stworzony po to aby zawierać nowe znajomości a także znaleźć swoją drugą połówkę na resztę życia!

Jeżeli starannie będziesz selekcjonował przeglądane profile, prędzej czy później będziesz musiał trafić na to czego szukasz, za dużo osób jest tutaj zarejestrowanych aby tak się nie stało.

Tinder - Serce

Opcja wysyłania serc w aplikacji Tinder jest możliwa dla każdego użytkownika. Niestety ilość serc, które możemy wysłać w ciągu 12h jest ograniczona. Dla zwykłych użytkowników, którzy nie posiadają wykupionych dodatkowych pakietów,  liczba serc wynosi 50 sztuk.

Stała ilość serc

Należy pamiętać, że przesunięcie w lewo (X) nie powoduje pomniejszenia ilości możliwych profili do przejrzenia. Ilość serc zostaje taka sama do momentu aż nie przesuniemy drugiej osoby w prawo. Czyli tylko przesuwając w prawo korzystamy z limitu serc, natomiast nie uszczuplamy go, kiedy przesuwamy w lewo.

Co 12h ilość serc w Tinder resetuje się, więc znowu mamy do dyspozycji 50 sztuk. Niestety serca nie podlegają kumulacji, czyli ich ilość nie rośnie pomimo niewykorzystywania wszystkich serc. Zawsze będziemy mieli maksimum 50 sztuk na koncie i ani jednego serduszka więcej.

Zobacz też inne sex portale

Czy Tinder jest darmowy?

Tinder jest darmową aplikacją i nie wymaga żadnych opłat aby móc z niej korzystać. Jak na aplikacje randkową posiada sporo możliwości, które nie wymagają opłaty. Więc nawet na poziomie podstawowym mamy sporo opcji do wykorzystania podczas poszukiwań.

Kiedy zaczynamy płacić?

Opłaty zaczynają się w momencie, gdy limity polubień, które ustala Tinder przestają nam wystarczać. Kiedy potrzebujemy więcej możliwości polubień innych profili lub zmiany lokalizacji (bez konieczności przemieszczania się) i wysyłania superlajków. Takie i inne opcje dostępne są w dodatkowo płatnych pakietach dostępnych w aplikacji.

Jednak przekonujemy, że w większości wypadków podstawowa i  bezpłatna wersja aplikacji Tinder w zupełności wystarczy na sam początek.

Dopasowania w Tinder

Aby użytkownicy zostali sparowani, muszą nawzajem przesunąć swój profil  w prawo, czyli nawzajem dać sobie serce. Tylko w tym momencie następuje sparowanie i tylko wtedy jest dostępna możliwość rozpoczęcia rozmowy.

Wzajemne polubienie

Nawet jeśli druga osoba cie polubi to w żaden sposób się o tym nie dowiesz dopóki sam jej nie polubisz. Para pojawia się tylko i wyłącznie gdy obie strony przesuwają w prawo.

Czy druga osoba polubiła cie pierwsza, możesz dowiedzieć się o tym, gdy przesuniesz profil w prawo. Jeżeli od razu zostaniesz sparowany, to znaczy, że druga osoba dała ci serce jako pierwsza. W gruncie rzeczy można to potraktować jako sygnał zainteresowania i warto w takiej sytuacji od razu rozpocząć rozmowę.

Tinder Gold

Pakiet Tinder Gold jest opcją płatną, która posiada najwięcej udogodnień jeżeli chodzi o korzystanie z aplikacji Tinder. Postaramy się wypisać najważniejsze jej zalety.

Tinder Plus

Pakiet Tinder Plus jest opcją zaraz po koncie standardowym i posiada kilka ciekawych udogodnień, które postaramy się tu przedstawić.

6 miesięcy

234,96zł 180 dni

  1 miesiąc

  66,99zł 30 dni

   12 miesięcy

   369,96zł 365 dni

    Opis funkcji, które otrzymamy po zakupie pakietu Tinder Gold:

    • Nielimitowana liczba polubień
    • Omiń kolejkę (Będziesz na ekranach wszystkich użytkowników w okolicy przez 30 minut)
    • Kontroluj swój profil (Ukryjesz niektóre informacje w swoim profilu przed innymi użytkownikami)
    • Więcej Superlajków (5 sztuk dziennie)
    • Możliwość zmiany lokalizacji na dowolną
    • Możliwość cofnięcia ostatnie wyboru (działa także w przypadku sparowania)
    • Ukrycie reklam w aplikacji
    • Zobaczysz kto cie polubił i będziesz miał możliwość dodania tych osób do par natychmiastowo.
    • Nieograniczony dostęp do Top Wyborów.

    6 miesięcy

    154,98zł 180 dni

     1 miesiąc

     43,99zł 30 dni

      12 miesięcy

      244,92zł 365 dni

       Opis funkcji, które otrzymamy po zakupie pakietu Tinder Plus:

       • Nielimitowana liczba polubień
       • Omiń kolejkę (Będziesz na ekranach wszystkich użytkowników w okolicy przez 30 minut)
       • Kontroluj swój profil (Ukryjesz niektóre informacje w swoim profilu przed innymi użytkownikami)
       • Więcej Superlajków (5 sztuk dziennie)
       • Możliwość zmiany lokalizacji na dowolną
       • Możliwość cofnięcia ostatnie wyboru (działa także w przypadku sparowania)
       • Ukrycie reklam w aplikacji

       Czym się różni Tinder Gold od Tinder Plus

       Tinder Gold wyróżnia się jedynie dwoma ostatnimi opcjami i można to od razu zauważyć. Jednak cena pomiędzy tymi pakietami jest dosyć spora, więc zachęcamy do przemyślenia na jakich opcjach nam zależy.

       Kto cie polubił?

       Pierwsza opcja to możliwość podejrzenia osób, które cie polubiły zanim ty je polubisz. Nie musisz przesuwać w prawo i zastanawiać się, czy któraś z tych osób też Cię polubi. Wiesz czy ktoś Cię polubił przed tym jak sam go polubisz. Można więc powiedzieć, że masz na tacy podane profile osób, które dały Ci serduszko. Jeżeli ktoś nas polubi, dowiemy się o tym i będziemy mogli od razu także polubić drugą osobę. Czy jednak taka wiadomość może sprzyjać przesuwaniu w prawo?

       Top wybory

       Druga opcja to nieograniczony dostęp do Top Wyborów, ale co to właściwie jest? Jest to lista osób przygotowana dla Ciebie przez samą aplikację Tinder, która zawiera ich zdaniem najbardziej obiecujące i ciekawe profile. Zwykły użytkownik, który nie ma wykupionego dodatkowego pakietu Gold otrzymuje jedną propozycję Top Wyborów dziennie. Użytkownik Tinder Gold ma nieograniczony żadnymi limitami dostęp do Top Wyborów, który został precyzyjnie przygotowany przez serwis. Warto dodać, że lista odnawia się co 24h, więc codziennie masz dostęp do nowego zestawienia interesujących i rozchwytywanych osób na portalu.

       Opinie o Tinder

       Aplikacja Tinder zyskuje bardzo duża popularność i coraz częściej się o niej słyszy. Istnieje dużo artykułów, które piszą o powodzeniach w poszukiwaniu tam drugiej połówki. Można poczytać o romantycznych historiach miłosnych ludzi, którzy poznali  się na portalu. Jednak z drugiej strony z tej aplikacji często korzystają ludzie, którzy preferują spotkania na zasadach FWB (Friends With Benefits) lub ONS (One Night Stand). Spotkamy też tutaj ludzi, którym zależy wyłącznie na nawiązaniu kontakcie z inną osobą, ale bez nawiązywania relacji.

       Popularna aplikacja

       Tinder jest dosyć popularną opcją, gdy wyjeżdżamy do innego miasta bądź kraju i chcemy poznać kogoś ciekawego. Możemy też zapytać drugą osobę czy nie chciałaby nas oprowadzić po mieście, pokazać coś ciekawego lub po prostu wyskoczyć na piwo i najzwyklej w świecie porozmawiać.

       Istnieje wiele sposobów, w których można wykorzystać aplikacje Tinder, ale musimy zastanowić się co chcemy przez nią osiągnąć i  uzbroić się w cierpliwość. Chyba, że zainwestujemy w pakiety premium, wtedy nasze cele mogą przyjść zdecydowanie szybciej, ponieważ mamy więcej dostępnych opcji.

       Zachęcamy też do przejrzenia innych naszych artykułów na temat portali takich jak Badoo czy eDarling.