Twoo
Cała prawda o portalu w 2019

 • Prosta rejestracja

  Rejestracja trwa mniej niż 3 minuty

 • Realne osoby

  Na portalu spotkasz osoby zweryfikowane zdjęciem.

 • Znajdź miłość

  Na portalu randkowym możesz poznać swoją drugą połówkę. Zarejestruj się aby znaleźć miłość swojego życia.

Portal randkowy Twoo - Co to za serwis?

Serwis randkowy Twoo jest dosyć popularny, jeśli spojrzymy na statystyki strony. Już na samym początku możemy zobaczyć aktualną ilość rozmów, które są tam prowadzone. W chwili pisania artykułu ilość rozmów oscylowała w granicach 1,9 miliarda, więc naprawdę jest o czym mówić! Liczby wiele nam pokazują, więc z łatwością możemy sobie wyobrazić ile ludzi aktualnie jest tam zalogowanych. Ilość wizyt na stronie w miesiącu sięga 2,2 miliona, czyli bardzo dużo jak na portal randkowy tego typu. Widać, że portal randkowy Twoo radzi sobie bardzo dobrze jak na polskim rynku, ale czy jest odpowiedni dla Ciebie? Pozostało tylko przekonać się jak to wygląda od środka, a więc zaczynamy.

 

Jak założyć konto na Twoo

Zacznijmy od rejestracji, czyli tego jak założyć konto na portalu randkowym Twoo. Zakładanie konta odbywa się dosyć szybko i jest całkiem proste. Na początek musimy przejść na stronę główną portalu randkowego, a następnie przejść do sekcji rejestracji. Sam formularz rejestracyjny wymaga od nas dosyć mało informacji i na chwile obecną wygląda w ten sposób:

rejestracja twoo

Jak widać na zdjęciu, które widnieje po lewej stronie, serwis randkowy wymaga od nas jedynie takich informacji jak: Imię i  płeć, daty  urodzenia i miejsca zamieszkania, naszego mejla do kontaktu i co najważniejsze tego czego szukamy na portalu.

Po wypełnieniu i zatwierdzeniu formularza mamy już założone konto na portalu randkowym Twoo. W dalszej części będziemy musieli też  potwierdzić nasz adres e-mail, żeby móc poruszać się swobodnie po serwisie. Przy pierwszym logowaniu natkniemy się na miejsce do wpisania adresu e-mail, z którego serwis będzie szukał nam znajomych właśnie na tym portalu randkowym.

W dalszej części będziemy mogli dodać nasze pierwsze zdjęcie, które będzie ważną częścią naszego profilu. Do wyboru są opcje dodania zdjęcia z komputera, z Instagrama oraz Facebook'a, więc mamy aż 3 opcje, które pomogą nam zrobić to szybko. Oczywiście dodanie zdjęcia w tym momencie nie jest konieczne, możemy zrobić to później. Po tych czynnościach nasze konto na Twoo jest aktywne i możemy zaczynać zabawę!

Czy twoo jest darmowe?

Rejestracja na portalu Twoo jest kompletnie bezpłatna, do zarejestrowania się potrzebne są podstawowe informacje (Imię, płeć, miejsce zamieszkania, data urodzenia i adres e-mail). Jednak jeżeli chodzi o dalsze korzystanie z serwisu mogą pojawić się opcje, za które jednak trzeba będzie zapłacić. O pakiecie premium i wszystkich opcjach, które oferuje możesz przeczytać poniżej.

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje, wpisy i produkty!

Something went wrong. Please check your entries and try again.

Premium Twoo

Jak na większości portali randkowych, Twoo posiada także swój system Premium, który umożliwia korzystanie z serwisu w trochę inny sposób niż zwykły użytkownik. Jakie są to zalety i czy naprawdę są warte swojej ceny?

Główne zalety, które otrzymamy po kupnie konta premium to:

 • Możesz zobaczyć osoby, które cie lubią.
 • Możesz zobaczyć wszystkie osoby odwiedzające twój profil.
 • Masz możliwość konwersacji z większością osób na Twoo (Limit 25 osób dziennie).
 • Możesz sprawdzić czy wiadomości, które wysłałeś do innych osób zostały przez nie odczytane.
 • Masz możliwość przeglądania wszystkich profili kompletnie anonimowo.
 • Będziesz jedną z pierwszych osób, która skontaktuje się z nowymi użytkownikami. Dodatkowo nabędziesz możliwość kontaktu z najbardziej atrakcyjnymi użytkownikami portalu randkowego Twoo.
 • Twój profil będzie pokazywany częściej w zakładce Odkryj.
 • Uzyskasz możliwość 5 darmowych promowań co miesiąc.
 • Pozbędziesz się kompletnie wszystkich reklam na Twoo.
 • Będziesz miał możliwość odwrócenia swego ostatniego głosu.

Bezpłatne funkcje na Twoo

Jeśli wiążemy jakąś przyszłość z tym portalem randkowym, to poruszanie się po nim bez konta premium będzie dosyć męczące i frustrujące. Liczba działań, które możemy wykonać bez konta Premium jest bardzo ograniczona. Przykładowo nie będziemy mogli kontaktować się z dziewczyną, która nam się podoba. Opcja rozmowy jest zablokowana, dopóki ona też nas nie zauważy i nie odwzajemni polubienia.

Ile kosztuje Premium Twoo

Koszt konta premium na portalu randkowym Twoo waha się dosyć mocno w zależności od interesującego nas okresu oraz także formy płatności. Poniżej przedstawię tabelę, która będzie obrazować ceny przy płatności kartą.

1 tydzień

26,00 zł 7 dni

  1 miesiąc

  43,00 zł 30 dni

   3 miesiące

   103,00 zł 90 dni

    6 miesięcy

    155,00 zł 180 dni

     12 miesięcy

     258,00 zł 365 dni

      Zakup Premium Twoo - Ważne

      Należy pamiętać, że przy płatności kartą aktywujemy subskrypcje, która automatycznie się przedłuża. Działa to na takiej zasadzie, że płatność będzie pobierana po zakończeniu okresu trwania konta premium. Jeżeli postanowimy, że kończymy swoją przygodę z portalem randkowym Twoo, należy pamiętać aby anulować subskrypcje Premium. W innym przypadku Twoo będzie ściągał z karty płatniczej kwotę odpowiadającą pakietowi Premium, który wybraliśmy przy pierwszym zakupie!

      Zobacz też inne sex portale

      Jak usunąć konto na Twoo

      Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz dalej być członkiem serwisu Twoo, to pamiętaj, że w każdej chwili masz możliwość usunięcia konta. Przyczyn takiej decyzji może być dużo, jednak droga jej realizacji pozostaje taka sama. Przedstawię ci tutaj kompletną ścieżkę, która będziemy musieli przejść, kiedy chcesz usunąć swoje konto. Pamiętajmy o tym aby dla bezpieczeństwa anulować subskrypcję Premium, jeżeli takową wykupiliśmy na nasze konto. Przejdźmy teraz do kilku kroków, które należy wykonać aby usunąć nasze konto z Twoo.

      Na początku, na głównej stronie konta, które chcemy usunąć, klikamy w ikonę naszego profilu.

      Obrazek ukazujący miejsce przejścia w opcje konta na portalu randkowym.
      Koło zębate służące do przejścia w ustawienia konta na portalu

      Następnie wyszukujemy miejsce, które jest pokazane na obrazku obok, aby wybrać zębatkę, która oznacza ustawienia naszego konta.

      W następnym kroku szukamy sekcji o nazwie "Konto", w której wciskamy ołówek, który  jest przedstawiony na obrazku i aktywuje  edycje naszego profilu.

      Miejsce, w którym edytujemy nasze konto na portalu randkowym twoo

      Należy włączyć opcję edycji konta, a następnie znajdujemy napis "Usuń konto", który jest pokazany na obrazku poniżej. Przechodzimy w ten sposób do formularza, który usuwa konto na Twoo.

      Miejsce, po którego wciśnięciu usuniemy konto.

      Wybieramy opcję Usuń konto, następnie musimy ostatecznie potwierdzić naszą decyzję i robimy to klikająć "Kontynuuj"

      Wybieramy opcje do usunięcia konta na portalu

      W tym miejscu mamy możliwość aktywowania darmowego konta premium na 3 dni.

      Wybieramy opcje Usuń konto

      W tym miejscu możemy usunąć konto lub wybrać rozpoczęcie okresu próbnego konta premium.

      Wybieramy z listy rozwijanej kategorię, która była powodem naszego usunięcia konta.

      Proponujemy odznaczyć ptaszek, który zezwala  na na SPAM naszej skrzynki e-mail. Takie wiadomości były wysyłane nawet kiedy nasze konto już nie istnieje, więc nie są nam potrzebne.

      Wpisujemy powód usunięcia konta a następnie wciskamy przycisk kontynuuj

      Jeśli po wykonaniu powyższych czynność wyświetli Ci się komunikat, który mówi: "Do zobaczenia wkrótce" to możesz mieć pewność, że wszystko wykonałeś prawidłowo. Po tym "zabiegu" nasze konto na portalu randkowym Twoo zostało kompletnie usunięte i nie ma po nim śladu. Może teraz warto przetestować inny portal randkowy, który opisujemy na naszej stronie!?

      Opinie o Twoo- czy warto?

      Twoo jest bardzo podobnym portalem randkowym do Badoo, więc jeśli lubisz Badoo, ale chcesz odświeżyć otoczenie, wybór Twoo będzie idealny. Zaletą tego portalu jest fakt, że jest tu bardzo dużo aktywnych użytkowników, którzy także szukają.

      Jednak nie wiemy jaką liczbę tych kont stanowią konta fałszywe oraz coraz powszechniejsze boty. Wadą portalu są natomiast ograniczone działania, które mamy do dyspozycji na koncie podstawowym. Jeśli jednak wykupienie pakietu premium nie jest dla Ciebie problemem to możesz zyskać wiele nowych możliwości. Jak zawsze polecam przetestować portal we własnym zakresie, żeby przekonać się jak działa i jak wyglądają poszukiwania drugiej osoby. Nawet na podstawowym pakiecie możesz przekonać się czy specyfika portalu Ci odpowiada i czy jest to miejsce dla Ciebie.

      Przy zakupie premium zalecam aby zastanowić się czy jest to nam na pewno potrzebne, a także uważać przy płatności kartą. Wiele ludzi ma problemy z ciągłym pobieraniem pieniędzy, a powodem jest właśnie zakup konta premium przy pomocy karty płatniczej i braku anulowania wykupionej subskrypcji.

      Wady serwisu Twoo

      Wiele osób skarży się także na niechciane wiadomości, które zostały wysłane przez serwis do ich prywatnych znajomych. Może się tak stać kiedy stworzysz konto za pomocą facebooka'a lub adresu mejlowego, z którego prywatnie korzystasz. Dzięki temu nieświadomie dajesz serwisowi możliwość spamowania Twoich znajomych wiadomościami, które zapraszają ich do zarejestrowania się na serwisie.

      Chociaż większość ludzi pewnie zignoruje taką wiadomość, być może pojawią się osoby, którym się to nie spodoba, więc wyniknie problem. W takiej sytuacji wiadomość poszła de facto od Ciebie, mimo, że Ty jej nie wysłałeś, ale o tym  nie wie adresat mejla.  Takie zachowanie nie podoba się wielu użytkownikom i jest przez nich opisywane jako nadużycie, które nie powinno mieć miejsca.

      Zalety serwisu Twoo

      Mimo tego wszystkie, wciąż łatwo jest znaleźć opinie osób, które bardzo lubią ten portal i korzystają z niego codziennie. Osobom tym pasuje forma kontaktu (chat podobny do gadu-gadu) i duża różnorodność użytkowników.  Opinie są więc podzielone, ale pytanie czy warto samemu się przekonać?

      Czym wyróżnia się Twoo

      Twoo ma kilka ciekawych opcji, które nie zawsze są stosowane na podobnych portalach. Co takiego ciekawego się w tym serwisie, że warto o nim wspomnieć? Dzięki opcji Wyróżnić możesz pojawiać się na samej górze listy proponowanej dla każdego uczestnika. Dzięki temu masz większe szanse na zaważenie i poznanie nowych znajomych. Fajną możliwością są także transmisje Live, podczas których na żywo możesz mówić do osób, które Cię obserwują. Wszystkie Twoje polubione osoby dostaną powiadomienie, że prowadzisz taką transmisję. Możesz na niej opowiedzieć o swoich zainteresowaniach lub mocnych stronach. Może dzięki temu kogoś zainteresujesz i będzie chciał bliżej Cię poznać.

      Czy wiedziałeś, że...

      Twoo ma wysoką skuteczność, ponieważ dobiera ludzi na podstawie szczegółowych preferencji, które sami ustawiamy. stawiając odpowiednie filtry możesz być pewien, że znajdziesz osoby, których szukasz. Dodatkowo algorytm bierze pod uwagę nie tylko twoje preferencję, ale także preferencję drugiej strony. Dzięki temu jest jeszcze mniejsza szansa, że trafisz na osobę, której nie odpowiadasz lub która Ci nie odpowiada.

      Twoo wydaje się być także bardzo bezpiecznym portalem, ponieważ w każdej chwili możesz zablokować użytkownika, który przestaje Ci odpowiadać. Dodatkowo na zdjęciu profilowym musi być wyraźne zdjęci twarzy użytkownika, co może zmniejszyć ryzyko kontaktu z fakowym kontem, które są popularne na innych serwisach.

      Podsumowując, opinie o tym serwisie są mocno podzielone i słychać zarówno głosy krytyki jak i zachwytu. Jeśli  jesteś ciekawy kto ma rację w tym sporze, sam musisz założyć konto na Twoo i przekonać się jak to wygląda w praktyce.